Firma „BEAKRIS” s.c. prowadzi sklep odziezowo-obuwniczy „FATAŁASZEK” – jeden z największych tego typu w Białysmtoku. Naszą misją są systematyczne cotygodniowe dostawy niedrogiej i modnej odzieży, obuwia, galanterii i dodatków dla całej rodziny.

Jesteśmy bezpośrednim importerem towaru głównie z Anglii. Działalność handlową prowadzimy od 1994 roku, oferując początkowo jedynie odzież używaną. Z upływem lat poszerzyliśmy asortyment o nowe produkty, by zaspakajać coraz bardziej rosnące potrzeby klientów. Naszym sukcesem handlowym jest zaoferowanie nabywcom dużego wyboru produktów po atrakcyjnych cenach widoących firm odziezowych i obuwniczych (patrz oferta).

Zapewniamy regularne, cotygodniowe obnizki cen oraz sezonowe promocje, a lojalnym klientom wydajemy Karty Stałego Klienta. Sklep ” Fatałaszek” gwarantuje profesjonalną i miłą obsługę, dokonywanie zakupów w przestrzennych i estetycznych pomieszczeniach przez 7 dni w tygodniu.

Wielkim atutem sklepu „Fatalaszek” jest dogodna dla klientów jego lokalizacja w sąsiedztwie dworców PKP i PKS oraz położony obok parking.

Co nas wyróżnia?
-miła, rodzinna atmosfera
– kącik dla dzieci – „Tu czekam na rodziców”
– monitoring- bezpieczeństwo klienta
– klimatyzowane wnętrza
– dystrybutory wody
– bar kawowy
– możliwość płatności kartą
– Karta Stałego Klienta
– handel 7 dni w tygodniu