O Fatałaszku

Witamy w Twoim sklepie

Naszą misją są systematyczne, cotygodniowe dostawy niedrogiej i modnej odzieży, obuwia, galanterii i akcesoriów domowych.

KIM JESTEŚMY

Jesteśmy sklepem odzieżowo –   obuwniczym dla całej rodziny i na każdą kieszeń.

NASZA MISJA

Naszą misją są systematyczne, cotygodniowe dostawy niedrogiej i modnej odzieży, obuwia, galanterii i akcesoriów domowych.

CO ROBIMY

Oferujemy szeroki asortyment odzieży markowej damskiej, męskiej i dziecięcej, obuwia i galanterii.  

O nas

Jesteśmy bezpośrednim importerem odzieży i obuwia, głównie z Anglii. Działalność handlową prowadzimy od 1994 roku, oferując początkowo jedynie odzież używaną. Z upływem lat poszerzyliśmy asortyment o nowe produkty, by zaspakajać coraz bardziej rosnące potrzeby klientów. Naszym sukcesem handlowym jest zaoferowanie nabywcom dużego wyboru produktów po atrakcyjnych cenach wiodących firm odzieżowych i obuwniczych. Zapewniamy regularne, cotygodniowe obniżki cen oraz sezonowe promocje, a lojalnym klientom wydajemy Karty Stałego Klienta. Gwarantujemy profesjonalną i miłą obsługę, dokonywanie zakupów w przestrzennych i estetycznych pomieszczeniach przez 7 dni w tygodniu.Naszym wielkim atutem jest dogodna dla klientów lokalizacja w sąsiedztwie dworców PKP i PKS oraz położony obok duży parking.

+
Dni otwartych w roku
koszyk
K+
Zadowoleni klienci
serce
+
Asortyment
odzież
+
Dostawy w miesiącu
stojak